Знайомимося зі смарт приставкою Х96 Mini

Знайомимося зі смарт приставкою Х96 Mini

Коли вийшов новенький процесор Amlogic S905W, компанії, що спеціалізуються на створенні TV-приставок, запропонували парочку нових пристроїв. Причому обходяться вони недорого, а вміють досить багато. Але розрахована така продукція на те, що буде працювати з маленьким або ж зі старим телевізором. Найяскравіший приклад — це модель X96 Mini. Якщо ви хочете канали та фільми дивитися через приставку, то переходите в розділ https://alfabox.com.ua/smart-pristavki/x96-mini. Така приставка прекрасно підходить для ТВ, що стоїть на кухні.

Чому купують саме таку модель? Тому що вона без особливих проблем відтворює IPTV канали. Чи не виникне проблем і в тому випадку, якщо захочеться подивитися відео з Youtube. Варто звернути увагу не тільки на сучасний 4-ядерний процесор. У такий smart приставки є вбудований чіп Mali 450 (також на 4 ядра). Завдяки йому відбувається обробка зображення.

Є 2 модифікації: на 1 або на 2 ГБ ОП, ємність накопичувача при цьому становить 8 або 16 Гб. Приставка працює на OS Android 7.1.2, тому краще подумати про комбінації 2/16 Гб. Пояснити це можна тим, що дана версія ОС досить вимоглива до об’єму. Модифікація обходиться трохи дорожче, однак сам пристрій працює плавно. До того ж ви отримуєте можливість завантажувати додаткові програми.

Вам також буде цікаво: Як обрати портативну колонку.

Інтерфейси, дизайн

Яка головна особливість ТВ боксу? Такий, мабуть, вважаються невеликі розміри. Корпус вийшов акуратний, він виділяється наявністю скошених кутів. Форма залишає у покупців приємні враження. Розміри smart приставки такі, що вона запросто поміщається в долоню. Відзначимо, що розміри не позначилися на теплообміні, система охолодження на «відмінно» справляється з поставленим перед нею завданням. Внизу ви можете побачити вентиляційні отвори. Усередині корпусу розташований світлодіод.

Якщо бачите червоне світло, то розумієте, що пристрій в режимі Stan By. Коли видно синій колір, можна не сумніватися, що приставка працює. Яскравість оптимальна, тому в темряві не заважає. Головні порти, а також роз’єми розташовані ззаду, на корпусі. Можливе підключення адаптера живлення.

Джерело: https://lviv.sq.com.ua/rus/news/novosti_partnerov/28.08.2019/znakomimsya_so_smart_pristavkoy_h96_mini/.

James_Writer

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *