Зареєструвати домен в Україні за низькими цінами

Зареєструвати домен в Україні за низькими цінами

Якщо ви просунутий інтернет-користувач — вам, безсумнівно, відомі такі слова, як хостинг і домен. Але знати про них — це одне, а відкрити свій особистий сайт — зовсім інше. Для цього вам буде потрібно зробити таку дію, як реєстрація домену. Здавалося б — а до чого всі ці формальності? Вибирай ім’я і користуйся! Але не все так просто. Вільне ім’я повинно бути офіційно закріплено за особою, яка згодом буде ним користуватися — незалежно від того, є воно фізичним або юридичним. Вам буде потрібно зареєструватися на сайті, призначеному саме для цієї процедури.

Як це зробити? Немає нічого простіше: поділитися своїми даними — паспортними і для подальшого контакту з вами, після чого провести оплату позначеної на сайті суми. Вона найчастіше є чисто символічною. Як бачите, ви витратили всього пару хвилин … і через нетривалий час ваше доменне ім’я з’явиться в мережі. Ви можете поцікавитися — навіщо все це потрібно? Згідно з правилами, прийнятим в інтернеті, власник доменного імені, повинен бути обов’язково зафіксовано в документах. Тому будьте уважні під час реєстрації: чітко визначтеся, на яке ім’я вона буде проведена — це важливо!

Ви прийшли до висновку, що вам потрібно зареєструвати домен — як це зробити не тільки швидко, але і з вигодою для себе? Найкращий варіант — сайт прямих реєстраторів: вони не будуть порушувати правила, так як зацікавлені в якісному обслуговуванні клієнтів і в збереженні ліцензії. В Україні особливої ​​популярністю заслужено пользуетсяхостінг-провайдер CityHost https://cityhost.ua/domain/: тут вам можуть запропонувати придбати доменне ім’я в 280 зонах — а це дуже широкий вибір!

Вам також буде цікаво: Як обрати портативну колонку.

Ми проведемо реєстрацію хостингу і домену на ваше ім’я, і ​​це дуже зручно: навіть якщо вашим сайтом буде займатися веб-майстер — ви назавжди залишитеся єдиним власником свого домену. Що стосується цін на послуги, то вони у наших провайдерів вигідні кожного клієнта. Нам не потрібно отримувати за свою роботу «захмарні» суми — ми пропонуємо для користувачів доменні імена в тих зонах, які є найбільш популярними.

Реєстрація у нас — легка і швидка процедура, з якою впорається кожен. Внесіть свої дані і оплатіть зазначену суму — і через п’ять хвилин ваш домен з’явиться в інтернеті. Ось і все: тепер починайте працювати на своєму сайті — бажаємо вам успіхів!

Джерело: https://www.06267.com.ua/news/2432964/zaregistrirovat-domen-v-ukraine-po-nizkim-cenam

James_Writer

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *