Яку портативну колонку вибрати для себе?

Яку портативну колонку вибрати для себе?

Як насолоджуватися музичним контентом телефону, ноутбука або MP-3 на відкритому повітрі без необхідності перевозити підсилювача і важких стаціонарних колонок? Якщо ви шукаєте золоту середину між вибухом у децибелах і можливостями мініатюрного плеєра — вам необхідні портативні колонки.

Портативні колонки, як на сайті Tronsmart повинні, перш за все, бути зручними: легким і досить маленьким, щоб вони вільно розміщувалися на дні рюкзака. З іншого боку, колонка не повинна бути крихкою, в кінці кінців, вона була винайдена і спроектована для того, щоб працювати на відкритому повітрі — біля вогнища, на ділянці або під час подорожі. Якщо ви вирішили, що вам потрібні такі колонки і вирішили їх купити, залишається питання: що шукати, щоб насолоджуватися новим придбанням якомога довше?

Вам також буде цікаво: Як обрати портативну колонку.

Говорячи про портативних колонках, ми представляємо маленькі колонки, які важать стільки ж, скільки і нічого, і грають досить добре, надаючи принаймні кілька додаткових функцій. Однак реальність може вас здивувати, тому що на полиці з колонками ви знайдете:

  1. Маленькі портативні колонки

  2. Великі портативні колонки

Маленькі портативні колонки — вони в першу чергу вони … маленькі і портативні. Це тип спорядження, який ви можете носити в своїй сумці або рюкзаку, навіть якщо ви не впевнені, будуть вони вам необхідні. Підключити колонки можна до будь-якого пристрою, не тільки смартфону. Оскільки такі колонки використовують активні люди, часто рухається або люблячого вечірки поза домом, вони повинні бути довговічними. Перед покупкою зверніть увагу на якість матеріалу, з якого вони виготовлені. Деякі моделі навіть пилонепроникні і водонепроникні. Такий екземпляр переживе не тільки ранкову росу, але і дощ або жаркий день на березі озера.

У разі маленьких і легких колонок варто перевірити, чи добре вони «прилипають» до землі і не падають чи від вібрації. Це може виразно погіршити якість звуку. Щоб динаміки залишалися на одному рівні, виробники зміцнюють їх гумою або використовують магніт — щоб ви могли надійно їх розмістити на гладку і слизьку поверхню або прикріпити до металевої поверхні.

Великі портативні колонки — вони мобільні і мають функції, аналогічні своїм меншим аналогам. Проте, вони розрізняються за вагою та розміром, завдяки розміру вони є набагато кращою основою для якості звуку і забезпечують дійсно потужні децибели. Тільки носити їх з собою проблематично, хоча вони часто оснащені зручною ручкою. Однак вони важать не кілька сотень грам, а від 800 грам до декількох кілограмів. Це відмінний вибір за умови, що ви перевозите їх безпосередньо з пункту А в пункт Б. Вони абсолютно не підходять для носіння їх в рюкзаку, особливо якщо ви дбаєте про своє хребті. Серед маленьких і великих колонок є моделі, які однаково передають звук незалежно від того, чи розташовуєте ви їх вертикально або горизонтально.

Джерело: https://www.06242.ua/list/209911.

James_Writer

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *