Як вибрати хороший хостинг і сервер для свого сайту?

Як вибрати хороший хостинг і сервер для свого сайту?

Для деяких хостинг залишається магічною концепцією, навіть коли вони з’ясовують, що за цим стоїть. У сьогоднішній статті ми вводимо цей загадковий термін і відповідаємо на питання, що таке хостинг? Щоб довго не тягнути, відразу порекомендуємо вам хостинг https://cityhost.ua/ — який поєднує в собі високу якість і доступні гроші.

Що ж таке хостинг

Всі сайти працюють з ранку до вечора. Якщо веб-сайт розміщений на вашому домашньому або робочому комп’ютері, то коли він буде вимкнений вночі, ніхто не зможе побачити таку сторінку. Ось чому ви орендуєте місце на комп’ютерах, які працюють цілодобово, і розміщуєте там сайт. Таким чином, незалежно від часу дня і ночі, кожен може його відвідати, переглянути і вільно використовуватися. Такий комп’ютер є сервером, а служба спільного використання простору і ресурсів на ньому сидів, зветься хостингом. Власник сервера надає нам місце, де ми можемо збирати всі необхідні дані: невеликі веб-сайти, великі веб-сайти, інтернет-магазини або великі медіа-портали, мультимедійні файли, фотографії та облікові записи електронної пошти.

Вам також буде цікаво: Як обрати портативну колонку.

Виділений хостинг або VPS?

Багатьом компаніям потрібен окремий диск, що підходить тільки для їх потреб. Клієнт отримує сервер, призначену тільки для його використання. Такий сервер менш надійний, тому що ми не ставимо під себе впливу людей, що розділяють простір з нами. Оскільки вся серверна поверхня знаходиться в нашому розпорядженні, ми також маємо більш високу продуктивність, і ми також приймаємо рішення про вибір програмного забезпечення і операційної системи. Такі рішення часто використовуються банками, неурядовими організаціями або великими великими інтернет-магазинами.

Проміжне рішення між віртуальним хостингом і виділеним хостингом — це VPS або Virtual Private Server — ми отримуємо певну частину сервера, розділяючи її з іншими користувачами, але у нас є окреме програмне забезпечення та операційна система. Такий варіант підходить звичайним сайтам, блогам і простим інтернет-магазинах. Так як такий сервер дешевше.

Джерело: https://uapress.info/ru/news/show/175132.

James_Writer

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *