Як вибрати портативну колонку

Як вибрати портативну колонку

При виборі будьакустичної системи потрібно зважувати всі «за» і «проти» в бік того чи іншого пристрою, а при придбанні портативної колонки ці критерії потрібно ще більше завищувати. Тому що головне тутне зовнішній вигляд або якісь незвичайні функції, а гучність, детальності звучання і чистота виходить звуку.

Критерії вибору акустичної системи

Головне при виборі пристроюце, звичайно ж, звук. Тому перше, що потрібно відзначитице потужність звукової системи. НЕ варто вибирати максимальний показник, тому що при цьому можуть виникнути спотворення мелодії. Показник «сигнал / шум» означає, наскільки чітко буде передаватися звук при приєднанні до колонки підсилювача. Чим вище значеннятим чіткіше звук буде при високій гучності, Чи не буде виник додаткового шуму або навіть тріску, чим грішать недобросовісні виробники.

При тестуванні пристрою також необхідно Зверніть увагу на кількість смуг, їх зазвичай буває 1 або 2, але якщо ж ви купувати трехполосную систему, то вважайте це вдалою покупкою. Бо чим більше смуг, тим чіткіше звук буде на виході. Всі ці критерії в різних типів портативних колонок різні, і якщо ж вам необхідно пристрій з певним набором якостей, то варто розглянути його різні види.

Види портативної системи

Всі портативні колонки робитися на 3 типи:

  • Моносістемивідтворюють звуки тільки в єдиному каналі
  • Стеріосістемивідтворюють звуки в декількох каналах (зазвичай в 2х)
  • Системи 2.1. — це відокремлені вид системи, Який має спеціальний низькочастотний динамік.
  • Система 2.1. хоча і є Окремим видом, але при «правильному» поділі її найкраще віднести до стеріосістеме. Даний тип акустики є дуже сучасним і Самим якісним на ринку. Пристрій чудово відтворює бас, звук більш повний і яскравий, звичайно ж, за умови, що апарат був налаштований правильно. Така акустика не представлена  в продажу з 1 смугою, навіть дві зустрічаються рідко.

І тепер, при знанні всіх видів систем і їх характеристик ви можете самостійно визначити, який пристрій вам необхідно. Якщо вам досить купить цю колонку для того, щоб повеселитися на природі або на пляжі з друзями, то буде досить однополосной стеріосістеми, тому що недоліки в якості звуку, які Представлені в цьому пристрої, ви НЕ почути через вуличного шуму і інших звуків. Але якщо ж вам необхідно пристрій для прослуховування будинку, то, звичайно ж, потрібно вибирати більш якісним продукт. Тому що на цьому економити не можна, адже в будьякому випадку, в подальшому, ви пошкодуєте про поганій конструкції. Тому робіть правильний вибір з першого разу.

Джерело: Весь Харків.

James_Writer

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *