Як почати свої онлайн бізнес з CityHost

Як почати свої онлайн бізнес з CityHost

Вести бізнес онлайн здається значно простіше ніж звичайний бізнес, в цьому є частка правди, оскільки в залежності від пропонованих товарів вам не потрібно орендувати магазин, платити продавцям, займатися постійної викладкою товарів.

Однак з іншого боку практично всі це необхідно робити онлайн, в залежності від ваших оборотів це можна робити і самостійно, таким чином — інтернет-бізнес — відмінний старт для починаючого підприємця.

Перші кроки в онлайн бізнесі

Для початку необхідно розробити власний сайт, де ви б могли зробити своєрідну вітрину ваших товарів — найкращим чином продемонструвати їх особливості і максимально розкрити потенціал, який може надати ваш продукт. Для того щоб це стало реальністю важливо вибрати платформу для створення сайту і оформити хостинг https://cityhost.ua/, що дозволить вам отримати в подарунок ще й безкоштовний домен. Таким чином ви отримуєте повний доступ до кабінету з можливістю розташування сервера в Україні або в Німеччині і резервним копіюванням даних.

Особливості хостингу в CityHost:

  • Автоматична установка до найдоступнішим системам управління сайту: WordPress, Drupal або Prestashop;
  • Підтримка найбільш популярних CMS: NetCat, Shop-Script і 1С-Бітрікс.
  • Можливість орендувати віртуальний сервер https://cityhost.ua/vds/ в одному місці, що дозволить підтримувати навіть великі проекти.
  • Безкоштовний SSL сертифікат до кожного пакету.

Джерело: http://newvv.net/it/3GKyivstar/268682.html.

James_Writer

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *