Хостинг без «сусідів»: в чому плюси виділеного сервера для сайту

Хостинг без «сусідів»: в чому плюси виділеного сервера для сайту

До 2019 року сайтобудівництво в Україні досягло вже масового масштабу: ще трохи і власне представництво в мережі матимуть навіть домогосподарки — а чому б не поділитися свіжими рецептами? А хвиля популярності «Hand made» зробила тему ще популярнішою — адже домашнє плетіння плюшевих кроликів можна монетизувати за допомогою простенького Лендінгу. Але мати мету створити сайт мало, треба ще купити домен і вибрати надійний хостинг для свого сайту.

Дійсно, зробити сайт — це ще не кінець процесу і далеко не початок онлайн-успіху. Має бути ще маса кроків: SEO, SMM, інші види інтернет-маркетинг. Але на цьому етапі завдання №1 — це знайти затишний безперебійний «будиночок» для сайту.  В принципі, якщо мова йде про односторінковий сайт чи невеликий блог, то досить просто почитати відгуки про швидкість сервера, надійності і рівні техпідтримки того чи іншого «хостера» — компанії, що розміщає ваш сайт. Зовсім інша справа якщо мова йде про масштабний проект — в цьому випадку, необхідно задуматися про оренду виділеного сервера.

У чому переваги виділеного сервера перед звичайним хостингом? Їх багато, і всі вони істотні, а розглянути їх можна на прикладі одного з лідерів цього ринку України, компанії «СітіХост», який забезпечує:

  • Ваш сайт буде знаходитися на сервері без «сусідів», тобто без інших сайтів
  • Всі програмні ресурси і потужності комп’ютерного «заліза» працюють тільки на обслуговування вашого порталу, інтернет-магазину або іншого ресурсу

Максимальна швидкість сайту — сьогодні це просто зручність для користувачів онлайн-ресурсу. З 2018 року пошукова система Google, а слідом за нею і Яндекс стали віддавати перші місця у своїй мобільній видачі тим сайтам, які швидше завантажуються. Йдеться про те, на якому місці побачить сайт людина, яка ввела в пошуковий рядок Гугл свій запит і чи буде він вище або нижче сайтів конкурентів. Стосується це насамперед відвідувачів зі смартфоном — а сьогодні це домінуюча категорія користувачів, яка тільки зростає.

Вам також буде цікаво: Як обрати портативну колонку.

Коли сервер не виділений, а на ньому розміщено відразу декілька сайтів (іноді їх може бути 20-30), то не виключена ситуація, що один з чужих сайтів піддасться хакерської DDOS-атаці. І хоча ваш ресурс зовсім ні при чому, він теж почне «гальмувати», «виснути» або взагалі стане недоступним за компанію з атакується сайтом. На виділеному сервері випадково «потрапити під роздачу» неможливо. Також, виключена можливість зловити вірус на свій ресурс

Цю послугу надають не всі «хостери», але «СітіХост» вона є — ваш сайт може бути розміщений на сервері не тільки в Україні, але і в Німеччині. Це важливо, якщо ресурс орієнтований не на українську аудиторію, а відвідувачів з Євросоюзу. Ви самі вибираєте які ПО і ОС будуть встановлені на сервері спеціально під ваш ресурс, що неможливо на простому хостингу

Тобто, переваги виділеного сервера очевидні — він просто незамінний для онлайн-ЗМІ з великою аудиторією і необхідність витримувати піки відвідуваності, для інтернет-магазинів і інших великих порталів. Але навіть якщо сьогодні відвідуваність вашого ресурсу не дуже велика, але ви над цим працюєте — то варто підстрахуватися заздалегідь, що не переносити свій сайт на виділений сервер в авральному режимі.

James_Writer

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *