Виграй фітнес браслет Xiaomi Mi Band 4 від компанії CityHost

Виграй фітнес браслет Xiaomi Mi Band 4 від компанії CityHost

Хостинг провайдер CityHost спільно з компанією CityDomain проводить розіграш чудовою новинки — гаджета від бренду Xiaomi https://cityhost.ua/action/rozygrysh-fitnes-brasleta-xiaomi-mi-band-4.html. Виграйте розумний браслет, який став рекордсменом продажів в перший тиждень на ринку!

Акція українського хостинг провайдера CityHost.ua проводиться з 16 липня по 31 липня 2019 року. Придбайте новий хостинг або продовжите існуючий віртуальний хостинг https://cityhost.ua/vds/ на термін від 12 місяців, і ви автоматично стаєте претендентом на перемогу. Кожен учасник отримує шанс виграти новий функціональний фітнес браслет Xiaomi Mi Band 4 — кращий ношений гаджет цього літа.

Як взяти участь

Хочете стати одним з перших володарів стильного розумного гаджета Xiaomi? Стати претендентом на цінний приз легко — досить виконати такі умови:

  • Встигнути з 16 по 31 липня 2019 року придбати новий віртуальний хостинг, або продовжити існуючий на один рік, або більше.
  • На сайті компанії CityHost вірно заповнити і відправити форму заявки учасника.
  • Після цього дочекайтеся результатів розіграшу, вони будуть оголошені на офіційному сайті акції cityhost.ua.

Призовий фонд

Основний приз в розіграші — багатофункціональний фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 4. Організатор акції не надає учасникам можливість обміняти або замінити подарунок грошовим еквівалентом. Заповнюйте онлайн-форму і вигравайте приз! Виграйте новинку лінійки фітнес-браслетів від компанії Xiaomi — і навіть якщо ви не захоплюєтеся спортом, він стане для вас функціональними смарт-годинами з можливістю керувати музикою, показувати повідомлення, сповіщати про дзвінки.

Вам також буде цікаво: Як обрати портативну колонку.

Уже сьогодні Xiaomi Mi Band 4 називають новим бестселером цього року — з яскравим і чутливим дисплеєм, з широким набором додатків для відстеження активностей цілодобово. Він може стати вашим спортивним компаньйоном, або просто унікальним аксесуаром як для дівчат, так і для чоловіків.

Правила проведення акції:

  • Цінний приз розігрується між клієнтами компаній CityHost і CityDomain.
  • Заявку на участь слід подати не пізніше 9:00 години 1 серпня 2019 року.
  • Переможець вибирається з учасників, які виконали всі вимоги акції (заповнити і відправити онлайн-форму), за допомогою генератора випадкових чисел random.org.

Переможця сповіщають про результати акції офіційним електронним листом, з повідомленням про виграний приз. Послання направляють на адресу, прив’язаний до хостинг-аккаунту.

Джерело: tribun.

James_Writer

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *