Вибираємо подарунок на Новий 2020 рік

Вибираємо подарунок на Новий 2020 рік

В очікуванні Нового Року всі починають задаватися важким питанням: що і кому подарувати? Вибрати подарунки можна протягом декількох днів, якщо правильно розрахувати свій бюджет, а також кількість людей, яких потрібно привітати.

Варто відзначити, що тотемом Нового 2020 Року буде Біла Металева Щур, а значить найбільш вигідними подарунками під ялинку виявляться:

  1. Прикраси із золота або платини. Однак, даний подарунок не зовсім бюджетний, і підходить не всім.
  2. Побутова техніка і гаджети. Сюди можна віднести робот-пилосос, мультиварку або нову сковороду — такі подарунки порадують будь-яку жінку, для любителів музики можна вибрати портативну колонку. Тут — https://tronsmart.ua/audio/portativnye-kolonki/
    величезний вибір варіантів.
  3. Канцелярські товари. Можна піднести незвичайну ручку (з гравіюванням або пером) тим, хто багато пише. Щоденник, обтягнутий натуральною шкірою, буде виглядати стильно і дорого. В тренді зараз також багаторазові зошити, запис з яких стирають сухою ганчіркою або гумкою.
  4. гаманцеві миша. Це мініатюрний образ миші, який носять в гаманці для залучення грошей і удачі в 2020 році.
  5. Магнітна дошка. Підійде для тих, хто часто пише записки і вішає їх на холодильник.
  6. Ковдра з підігрівом. Це незамінна річ в довгі зимовий вечора, воно допоможе швидко зігрітися і завжди відчувати себе затишно.

Бюджетний подарунок

Якщо бюджет зовсім мізерний, і грошей не вистачає навіть на дрібниці, не варто забувати і про подарунки, зроблених своїми руками, які отримувати ще приємніше, адже на нього витрачено час і зроблений він з любов’ю. У вигляді щури можна зв’язати прихватку на кухню, сплести з бісеру брелок.

Джерело: http://www.hardware.zp.ua/%d0%b2%d1%8b%d0%b1%d0%b8%d1%80%d0%b0%d0%b5%d0%bc-%d0%bf%d0%be%d0%b4%d0%b0%d1%80%d0%be%d0%ba-%d0%bd%d0%b0-%d0%bd%d0%be%d0%b2%d1%8b%d0%b9-2020-%d0%b3%d0%be%d0%b4/

James_Writer

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *