Вибір хостингу в Україні

Вибір хостингу в Україні

Для ефективної роботи компанії їй обов’язково необхідно подбати над створенням свого сайту. Саме він дозволить розширити аудиторію потенційних клієнтів, дозволить розповісти про послуги, товари та діяльності компанії ширшої аудиторії людей. Однак, щоб сайт ефективно працював, його рекомендується встановить на український хостинг cityhost.ua.

Цей хостинг-провайдер працює на ринку більше 13 років. За період існування компанії українського хостингу було реалізовано і впроваджено величезна кількість різноманітних інноваційних рішень. Ця компанія готова надати віртуальний хостинг на SSD-накопичувачах, віртуальних і виділених серверах. Також вона є SMS-провайдером і офіційним реєстратором доменів. Якщо компанія бажає придбати хостинг, то досить звернутися в спеціалізовану компанію, яка зможе стати відмінним вибором, взявши на себе вирішення всіх необхідних питань. Технічна служба підтримки компанії працює в цілодобовому режимі, вона здатна вирішити будь-які питання, розібратися з будь-якими труднощами. Крім того, сервіс зможе при необхідності перенести сайт компанії з майданчика іншого хостинг-провайдера.

Вам також буде цікаво: Створення власного сайту: яким хостингом скористатися.

Серверами веб-хостингу використовується інтелектуальна система моніторингу. З її допомогою з’явилася можливість завчасно дізнаватися і реагувати на ймовірні збої в роботі серверного обладнання. Завдяки цьому сайти будуть перебувати завжди в доступності і працювати без перебоїв. CityHost.ua є одним з перших хостинг-провайдерів на ринку України, якому вдалося розробити систему, що захищає від підбору паролів до таких популярних платформ CMS як Opencart, Drupal, Joomla, WordPress. Також на сервісі працює система захисту, що запобігає крадіжку FTP-паролів. Ще на сторожі роботи сайтів трудиться інтелектуальна антивірусна система. Вона проводить евристичний аналіз програмного коду.

Хостинг-сервер CityHost.ua володіє унікальною архітектурою. У складі застосовуються брендові комплектуючі. Все це дозволяє надавати якісні і недорогі послуги, пов’язані з хостингів сайтів. Щоб повністю переконатися в цьому, можна з скористатися безкоштовною послугою. Замовити тестовий період на 10 днів, який видається не тільки на території України, а й в Німеччині.

Джерело: https://inforesist.org/vyibor-hostinga-v-ukraine/.

James_Writer

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *