Український хостинг сайтів від компанії CityHost

Український хостинг сайтів від компанії CityHost

Жоден сайт в Інтернеті не може існувати без хостингу. Для цього надаються сервери, на яких розміщуються відповідні файли, прописується IP-адреса веб-ресурсу, встановлюються сертифікати безпеки і т.д. Завдяки цьому сайт можуть знайти в Інтернеті користувачі з різних куточків Землі.

В Україні такі послуги пропонує компанія CityHost, яка забезпечує високу швидкість доступу і рівень сервісу.

Тарифні плани. Компанія пропонує на вибір кілька пакетів. Для одного сайту можна вибрати найбільш бюджетний. Для тих, хто володіє 2-3 і більше веб-ресурсами, передбачено відразу кілька окремих пакетів. Вони припускають збільшене дисковий простір, розміщення сервера, як в Україні, так і за її межами і т.д. Достатня кількість варіантів дає можливість підібрати найбільш підходящий з них.

Вам також буде цікаво: Як обрати портативну колонку.

Переваги

Хостинг від компанії «CityHost» має ряд сильних сторін:

  • Захист даних. Ні для кого не секрет, що нерідко власники ресурсів страждають від свого роду «рейдерських атак». Устаткування, на якому розміщена інформація, вилучається з надуманих причин. При цьому порушується закон. Найчастіше страждають власники інтелектуальної власності. Розміщення серверів за межами України дозволяє уникнути подібних проблем.
  • Моніторинг. Устаткування самостійно з певною періодичністю перевіряє доступність сайтів в Інтернеті, стан серверів і т.д. При виникненні проблем вони усуваються з мінімальними тимчасовими втратами.
  • Безпека. На серверах розміщено сучасне програмне забезпечення. В результаті користувачі захищені від зараження сайтів вірусами. Для поштових сервісів застосовується анти-спам програма. Устаткування захищено від крадіжки паролів власників веб-ресурсів.
  • Техпідтримка. Користувачі можуть звернутися зі своєю проблемою фактично цілодобово. Всі питання вирішуються оперативно.
  • Зручність. Хостинг підтримує PHP і MySQL. Для зручності користувачів на серверах розміщена система автоматичної установки найбільш затребуваних CMS, планувальник завдань — Cron, здійснюється регулярне резервне копіювання і т.д.
  • Вартість. Ціна хостингу залежить від обраного пакета. Однак в будь-якому випадку вона доступна. Потенційним новим користувачам надається безкоштовний тестовий період.

Технічні фахівці можуть самостійно перенести сайти нових користувачів з іншого хостингу. Це істотно полегшує перехід від однієї компанії до іншої.

Джерело: http://kiev.moygorod.ua/ru/news/7005/.

James_Writer

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *