Створення сайтів — вибір хостингу

Створення сайтів — вибір хостингу

Чому досвідчені вебмастера вибирають віртуальний хостинг, та тому що він має ряд особливостей. Так як на сервері можуть перебувати безліч сайтів, кожен з них має обмежений розмір дискового простору. Є і обмеження по розміщенню баз даних. Але величезним плюсом такого хостингу https://cityhost.ua/ стане те, що власнику сайту не потрібно мати дороге серверне обладнання, стежити за його роботою, бути постійно підключеним до мережі інтернет. Все це є обов’язками хостинг-провайдера. Якщо виникне необхідність, клієнт завжди може замовити додаткове місце на диску, розмістити більшу кількість сайтів.
Компанія надає своїм клієнтам тільки якісний віртуальний хостинг. Це означає, що вони стежимо за роботою сервера, вчасно усуваємо неполадки. Встановлене на ньому програмне забезпечення дозволяє цілодобово підтримувати безперебійне функціонування всіх розміщених у нас сайтів, а служба підтримки завжди готова відповісти на всі ваші запитання. Тут ви можете купити недорогий і якісний хостинг, який, незважаючи на невисоку вартість, володіє всіма необхідними функціями і інструментами. Тому ви можете бути впевненими, що ваш сайт буде працювати 24 години на добу.

Вам також буде цікаво: Створення власного сайту: яким хостингом скористатися.

Головний крок — домен та хостинг

Якщо ви збираєтеся розкручувати ресурс, розташований на безкоштовному хостингу з безкоштовним доменом, то може не читати цю статтю. Результат вашої роботи ви навряд-чи побачите, а якщо і побачите, то навряд-чи зможете ним скористатися. Причин тому кілька:

  • Низький рейтинг сторінок на безкоштовному хостингу — крім вас на одному домені знаходиться ще 10000 сайтів, і пошуковий робот буде показувати сторінку з найбільш високим рейтингом серед цих сторінок, і зовсім необов’язково, що це буде саме ваш сайт.
  • Багато каталоги взагалі відмовляються реєструвати сайти з безкоштовних хостингів, а про DMOZ вобще можете забути.
  • Навіть якщо ви і розкрутіть сайт, то рано чи пізно хостер його все-одно зітре. Так вже буває. Або йому ви не сподобаєтеся, або навпаки, розуму занадто сподобається ваш трафік.

Домен в зоні RU коштує 26 доларів на рік (з усіма податками), недорогий хостинг можна знайти за 4-5 доларів в місяць. Ви не в змозі виділити на ваш проект 6-7 доларів в місяць? Тоді краще займіться чимось іншим, справді.

Джерело: http://publicity.kiev.ua/sozdanie-sajtov-vybor-xostinga.html.

James_Writer

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *