Що краще вибрати: на якомусь сервісі або на своєму домені

Що краще вибрати: на якомусь сервісі або на своєму домені

Найчастіше SEO оптимізація власного (так званого standalone) блога на своєму ж домені піде набагато швидше і ефективніше, ніж, наприклад, на платформі зразок livejournal. З іншого боку, ви не отримаєте «в комплекті» механізми дружби і доставки записів прямо в «читалку» ваших друзів, тобто не зможете розвивати сферу SMO. На практиці це означає, що старт на окремому домені буває набагато складніше, ніж в мережі.


Є і компромісні варіанти: розкрутка домену з переадресацією на свій блог або ж дублювання записів standalone-сайту в популярні мережі, наприклад, ЖЖ і Яндекс-блоги. Яка оптимізація необхідна для блогу? Як правило, через системи перехресних посилань і «сторінково-каталожної» структури блог дуже добре структурований. Завдання тут — відсікти зайвий «сміття», а не вносити нові елементи. Рекомендація: рішення створити блог на своєму домені, має на увазі пошук домену та хостингу, на спеціалізованих сайтах, радимо відвідати сайт https://cityhost.ua/domain/com.ua/, де ви зможете підібрати як домен, так і хостинг для нього.

Вам також буде цікаво: Створення власного сайту: яким хостингом скористатися.
Перше, про що слід подумати для SEO просування сайтів з подібною структурою — це видаленні зі списку індексування всіх схожих сторінок. Зазвичай це сторінки, що відкриваються по кліку по тегу, різні технічні ресурси на кшталт найновіших або найпопулярніших записів і багато іншого. Необхідно просто переглядати список проіндексованих сторінок і шукати дублі.

Також корисно запускати пошук по сайту (з Яндекса і Google) будь-якої фрази з старого топіка і дивитися, на скількох сторінках вона зустрічається. Що робити на сторінці топіка? SEO розкрутка сайтів має на увазі, що кожна сторінка має свій привабливим сніпетів. Через однаковою структури сторінок блогу в сниппет може потрапляти абсолютно непотрібна інформація, тому дуже важливо прописувати докладні і точні meta-description на кожній сторінці і піклуватися про те, щоб заголовки (title) відображали вміст топіка.

Джерело: http://ubop.net.ua/chto-luchshe-vybrat-blog-v-kakoj-libo-seti-ili-na-svojom-domene/.

James_Writer

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *