Розіграш фітнес браслета від CITYHOST

Розіграш фітнес браслета від CITYHOST

До спорту, до активного способу життя долучається сьогодні все більше людей, і це прекрасно, адже таким чином можна довше зберігати молодість, здоров’я, красу. Незамінним помічником для ведення здорового способу життя стали фітнес браслети. Не дарма такі пристрої називають «розумними» браслетами, основною їх функцією є підрахунок фізичної активності протягом дня, а так само контроль показників, пов’язаних зі станом здоров’я. Фітнес браслет показує кількість кроків, пройдених за день, зазначає витрачені калорії, контролює частоту серцевих скорочень, артеріальний тиск, відображає якість сну і багато іншого.

CITYHOST.UA пропонує на сторінці https://cityhost.ua/action/rozygrysh-fitnes-brasleta-xiaomi-mi-band-4.html участь в розіграші нової моделі фітнес браслета XIAOMI MI BAND 4. Браслет дістанеться одному з клієнтів, який замовить новий віртуальний хостинг або продовжить вже існуючий на один рік. Заявки на участь в розіграші приймаються до першого серпня 2019 року. Переможець отримає повідомлення про виграш по електронній пошті, при цьому сам подарунок може отримати тільки власник хостинг-аккаунта.

Вам також буде цікаво: Як обрати портативну колонку.

Придбати кращий хостинг сайтів в Україні можна у провайдера https://cityhost.ua за помірною ціною. Тут пропонують кращий хостинг з підтримкою РНР. Використовується тільки краще брендове обладнання. Інновація від CITYHOST — це надійний захист акаунтів і CMS від злому. Надточний аналіз, який лежить в основі антивірусної програми, в змозі виявити навіть невідомий шкідливий вірус. Кваліфіковані фахівці готові забезпечити кваліфіковану технічну підтримку своїм клієнтам. Якість послуг в CITYHOST постійно поліпшується, регулярно додаються нові зручні функції. Купити надійний хостинг від CITYHOST можна на SSD дисках, а для великих проектів орендувати віртуальний сервер.

Коли бізнес досяг певних висот, подальший розвиток в рамках віртуального хостингу стає скрутним, в цьому випадку краще купити віртуальний сервер від CITYHOST для цього достатньо пройти по посиланню https://cityhost.ua/vds/. Оренда віртуального сервера затребувана як для малого бізнесу, так і для великих проектів, коли портал займає велику кількість місця. За допомогою CITYHOST можна орендувати недорогий VPS сервер в Україні або в Німеччині.

Джерело: https://www.dzerghinsk.org/publ/staties/pribory_i_oborudovanie/rozygrysh_fitnes_brasleta_ot_cityhost/48-1-0-7230.

James_Writer

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *