Реєстрація домену: де купити дешево і що потрібно знати

Реєстрація домену: де купити дешево і що потрібно знати

Реєстрація домену: де купити дешево і що потрібно знати. Реєстрація домену необхідна при відкритті сайту в мережі. Вільне ім’я закріплюється за конкретною людиною (це можуть бути як юридичні, так і фізичні особи). Щоб отримати доменне ім’я потрібна реєстрація реєстратора таких імен.
В Україні є можливість швидко і недорого оформити домен. І зробити це можна ось тут — CityHost.ua. Хостинг провайдер CityHost пропонує покупку в 280 зонах. Для цього досить створити профіль в панелі власника доменного імені. Це допоможе довести право власності. Тут завжди лояльна цінова політика, дешеві домени і відмінні умови для взаємовигідних відносин з партнерами. Фахівці пропонують доступні імена в популярних доменних зонах, при цьому працює акційна система.

Вам також буде цікаво: Як обрати портативну колонку.

Процедура реєстрації зведена до мінімуму. По-перше, відразу ж варто перевірити, чи вільно ім’я, яке покупець вибрав для свого сайту. По-друге — потрібно ввести особисті дані і оплатити. Все, користуйтеся, створюйте, працюйте. Всього 5 хвилин і кожен власник доменного імені може приступати до діяльності. В наданій CityHost панелі управління є можливість зв’язати домен з хостингом.

Що варто знати при виборі домена?

Необхідно, звичайно ж, враховувати рід товару або послуги, які будуть продаватися. Сео фахівці допоможуть підібрати ключову фразу, що пошукові системи «полюбили» сайт. Що стосується доменного імені, то воно повинно легко запам’ятовуватися і відтворюватися. Не варто перевантажувати цифрами, тире або іншими знаками. Щоб перевірити домен на доступність потрібно вгорі сторінки ввести ім’я сайту і вибрати потрібну категорію доменних зон. Система перевірить і підбере домену в тій зоні, яка необхідна.

James_Writer

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *