Рекомендації по вибору хостингу для сайтів

Рекомендації по вибору хостингу для сайтів

Зовсім не движок є серцем сайту, а хостинг. Навіть самий оптимізований і продуманий движок для сайтів може не впоратися з навантаженням, якщо хостинг неякісний. Тому перед запуском сайту потрібно обов’язково ретельно опрацювати варіанти покупки хостингу. Вибирати потрібно з кращих варіантів з доробком на майбутнє. Це потрібно робити з двох причин.
Перша — щоб запуск сайту пройшов максимально успішно і пошукові системи поставилися до нього як до дійсно якісного і заслуговує особливої ​​довіри порталу. Друге — це те, що, якщо ваш сайт доб’ється успіху і отримає величезну кількість трафіку, з цим трафіком доведеться справлятися. Якщо хостинг буде занадто слабким — сайт буде постійно падати, або просто дуже сильно гальмувати. Це неприйнятно, тому що ви і відвідувачів розгубите, і порвете довірчі відносини з пошуковими системами.

Вам також буде цікаво: Як обрати портативну колонку.

І вже буде не важливо наскільки інформативний і корисний ваш сайт для користувачів. Якщо користувач не може отримати нормального доступу до інформації, він не буде чекати, а просто піде шукати інші сайти з потрібним йому контентом. Тому відразу ж вибираємо хороший хостинг, який витримує великі навантаження. Обов’язково потрібно мати систему захисту від DDoS атак, особливо якщо ви збираєтеся розвивати сайт електронної комерції. Обов’язковою повинна бути підтримка хостингом Python і PHP скриптів, без цього взагалі ніяк.

Деякі хостинги пропонують автоматичну систему виявлення і видалення вірусів з ваших сайтів. Такі варіанти хостингу ідеальні, так як автоматизують досить рутинні речі. На обраному хостингу обов’язково має бути присутня автоматична програма для резервного копіювання матеріалів сайту. Опціонально може бути присутнім захист від спам-ботів, а також система захисту від брутфорса (перебору) паролів до популярних CMS. В цілому, таким вимогам на даний момент відповідають багато хостингів, тому буде нескладно підібрати найбільш прийнятний для вас варіант. І все це різноманіття функцій досить щадне в плані фінансів. Все перераховане обійдеться дуже дешево.

Джерело: http://minsk1.net/view_news/rekomendacii_po_vyboru_hostinga_dlya_sajtov/

James_Writer

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *