Покращена панель управління Хостинг 2.0 від CityHost

Покращена панель управління Хостинг 2.0 від CityHost

Український хостер CityHost недавно презентував свою нову поліпшену панель управління Хостинг 2.0. Розробники компанії удосконалили стандартний функціонал, надали нові можливості і додали додаткові опції. Ґрунтовний апгрейд панелі напевно зацікавить всіх клієнтів: власників власних сайтів, веб-програмістів, системних адміністраторів і керуючих. Він дозволив значно спростити налаштування, прискорити роботу і полегшити вирішення будь-яких завдань.

Що нового в Хостинг 2.0

В оновленій панелі управління https://cityhost.ua/news/uluchshennaya-panel-upravleniya-hosting-2-0.html стало простіше управляти файлами і налаштовувати доступи. Apache з LSAPI в зв’язці з nginx значно збільшує швидкість роботи. А модуль opCache в компіляції з розширенням API memcached економить ресурси і покращує продуктивність, тим самим оптимізуючи складні процеси, наприклад, при вибірці з БД. В Хостинг 2.0 немає діяли раніше лімітів, і можна одночасно запускати практично необмежену кількість процесів (фонових, консольних) без втрати швидкості.

Вам також буде цікаво: Як обрати портативну колонку.

З’явилося більше можливостей

Розробники https://cityhost.ua подбали про те, щоб клієнти отримали більше можливостей для налаштувань і управління хостингом. Найбільш важливі поліпшення:

  • збільшений функціонал файлового менеджера з нумерацією рядків і підсвічуванням синтаксису для спрощеного редагування;
  • підвищення рівня безпеки за рахунок ізолювання кожного аккаунта на рівні файлової системи і можливості надання гостьового доступу;
  • індивідуальні настройки PHP для кожного сайту;
  • оптимізація та прискорення кешування;
  • спрощення процесу підключення SSL сертифікатів як для доменів, так і для піддоменів;
  • більше можливостей використання конфігурації NGINX і спрощене зміна статичних розширень;
  • автоматичне додавання технічного домену (тестового) для кожного сайту;
  • безболісний переїзд на https з автоматизацією редиректу;
  • безліч простих і зрозумілих кожному користувачеві спливаючих підказок із зазначенням і описом помилки при роботі з панеллю.

Для отримання доступу по протоколу SSH більше не потрібно звертатися в саппорт. Також з’явилася можливість перегляду паролів від SSH, FTP і MySQL, тобто авторизовані дані більше не потрібно окремо зберігати і змінювати в разі втрати інформації. Хостинг 2.0 вже вбудований в базовий функціонал, доступний усім існуючим і новим клієнтам. При переїзді від іншого провайдера або при замовленні нового тарифного плану поліпшена панель встановлюється автоматично. Для зміни старої панелі на вдосконалену необхідно звернутися в службу підтримки.

Робота триває

Автори нової панелі повідомили, що поки реалізована тільки частина планів по модернізації і вдосконалення. Робота триває, і незабаром клієнтам буде запропонована нова версія з ще більшою кількістю опцій і розширеними можливостями.

Джерело: https://portaltele.com.ua/media/uluchshennaya-panel-upravleniya-hosting-2-0-ot-cityhost.html

James_Writer

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *