Огляд Tronsmart Element Force: цей невеликий і недорогий динамік Bluetooth відтворює високоякісний звук

Огляд Tronsmart Element Force: цей невеликий і недорогий динамік Bluetooth відтворює високоякісний звук

Так багато людей, які хочуть поділитися своїми мелодіями з друзями і сім’єю, де б вони не знаходилися, не дивно, що маленькі Bluetooth-динаміки на батарейках стали більш популярними, ніж коли-небудь. Одним з багатьох таких продуктів, доступних сьогодні, є Елемент Сила Tronsmart. Давайте з’ясуємо, чи є у цього невеликого підрозділу те, що потрібно, щоб почати вечірку.

Радимо вам сайт компанії tronsmart.ua, перейшовши на сайт магазину Tronsmart.ua, ви зможете купити навушники tronsmart!

Характеристики:

  • Користувальницький інтерфейс
  • спектакль
  • порівняння
  • Суть справи

Характеристики

Сила елемента Tronsmart досить мала: 8 x 3,1 x 2,5 дюйма (ширина x висота x глибина) і важить всього 27,5 унцій (1,7 фунта). Він має ступінь водостійкості IPX7, що означає, що вам не потрібно турбуватися про те, щоб намокнути або навіть занурити його в басейн або океан (на глибину більше метра і не більше 30 хвилин).

Вам також буде цікаво: Як обрати портативну колонку.

Зазначена частотна характеристика простягається від 80 Гц до 18 кГц (без допусків) з спотворенням, оціненим як менш або рівним 1%. Звук відтворюється двома круглими 2-дюймовими активними драйверами, що стріляють вперед, і двома пасивними випромінювачами овальної форми розміром 1,9 x 1,2 дюйма — один звернений вперед, а інший назад — в герметичному корпусі. Кожен активний драйвер харчується від 20-ватного підсилювача.

Tronsmart забезпечує максимальну вихідну потужність 40 Вт завдяки технології SoundPulse. Згідно веб-сайту компанії, SoundPulse використовує DSP (цифрову обробку сигналів) і потужну батарею — фактично дві батареї — на додаток до пасивних випромінювачів для посилення вихідний і бас характеристики Element Force.

Крім більш високої потужності і більш глибоких басів, заявлені переваги SoundPulse включають усунення загального падіння SPL (рівня звукового тиску) в діапазоні частот від 2 до 3 кГц. Крім того, кажуть, що він розширює звукову дисперсію говорить, дозволяючи більшій кількості людей чути її без шкоди для якості звуку. Нарешті, технологія заявляє, що зменшує спотворення при відтворенні музики як на високих, так і на низьких частотах одночасно.

Джерело: Nimafirst.

James_Writer

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *