Наскільки важливо правильно вибрати домен для майбутнього сайту? Як це зробити?

Наскільки важливо правильно вибрати домен для майбутнього сайту? Як це зробити?

У всесвітній павутині більш 1500000000 сайтів і у кожного є своя унікальна адреса, за якою його можна знайти. Адреса складається з двох частин і вони розділені крапкою, наприклад, google.com. Зліва від точки це домен другого рівня, який ви придумуєте самі. Справа домен першого рівня — його вибирають із запропонованих.

Головне підібрати хороший адреса для майбутнього сайту, а сама реєстрація доменів на https://cityhost.ua/domain/ і подібних ресурсах не складе труднощів. Після початку роботи переїзд на інший домен доставить масу турбот. Всі старі посилання, що ведуть на сайт, потрібно буде міняти. Щоб не втратити позиції в пошукових системах доведеться звертатися до професіоналів. Постійні відвідувачі можуть вас втратити, не знайшовши за старою адресою. Дотримуйтесь рекомендацій цієї статті, які допоможуть підібрати хороший домен і уникнути популярних помилок.

Вибір домена першого рівня

Домени першого рівня, часто називають просто доменною зоною. У перші роки існування інтернету, зон було менше 10. Зараз їх налічують сотні, від міжнародних — .org і .com і національних — .ua і .ru до вузькотематичного, наприклад, .taxi — для таксомоторних компаній, .bank — для банків, .aero — ідеально підійде компаніям пов’язаних з авіацією. Найголовніше не вибирайте національну доменну зону, якщо ваш проект розрахований на міжнародну публіку. Сайти в національних зонах складно просувати в пошуковій видачі інших країн. Є думка, що потрібно брати популярну зону, а нові погано індексуються пошуковими системами, але це не більше ніж міф.

Вибір домена другого рівня

Доменне ім’я може складатися з букв, цифр і знака дефіс. Решта обмежується тільки фантазією творця. Пам’ятайте, що адресою будуть користуватися люди і він повинен бути зручний в першу чергу для них.

Вам також буде цікаво: Як обрати портативну колонку.

Чек-лист від професіоналів в створенні сайтів, якої допоможе підібрати відмінний домен другого рівня:

  • Чим менше символів, тим краще.
  • Хороший домен простий в написанні.
  • Не використовуйте цифри і тире без необхідності.
  • Ідеально якщо домен відображає ваше назва або діяльність.

Короткий домен чудово виглядає на документах і рекламі. Його легко запам’ятати. Попросіть знайомих написати домен на слух і якщо пишуть без помилок, то все відмінно.
Грамотний вибір позбавить від проблем в майбутньому

Вдало підібраний адреса сайту дозволяє уникнути безлічі проблем в майбутньому. Його легше просувати в пошукових системах. Він чудово виглядає на візитках, афішах і банера. Його запам’ятовують постійні відвідувачі і клієнти і обов’язково повернутися на сайт знову.

Джерело: http://nikolaevnews.com.ua/other/2019/11/13/214164.html.

James_Writer

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *