Комфортна реєстрація доменів com.ua від компанії CityHost

Комфортна реєстрація доменів com.ua від компанії CityHost

Доменне ім’я відображає суть сайту, його діяльність і тематику. Тому потрібно правильно вибирати ім’я, враховувати особливості бренду, компанії або виробника. Надалі це спростить просування ресурсу, а також підвищить впізнаваність серед потенційних клієнтів. Українські бренди часто використовують доменну зону com.ua, яка відрізняється простотою, впізнаваністю і вигідними умовами реєстрації.

Хто і для чого використовує com.ua?

Це універсальна зона, яка показує комерційну складову сайту певної компанії або фірми, провідні свою діяльність на території України. Детально ознайомитися з особливостями і правилами реєстрації можна за посиланням https://cityhost.ua/domain/com.ua/, де також доступні безкоштовні консультації від фахівців і рекомендації по оптимальному підбору імені. Останнім часом доменну зону використовують для простих інформаційних сайтів, які створюються з метою заробітку або підтримки певного продукту. Вартість реєстрації невисока, тому багато веб-майстри можуть дозволити собі домен в цій зоні.

Переваги зони com.ua

Серед переваг можна виділити кілька аспектів:

  • отримання українського трафіку;
  • створення співзвучного з зоною імені;
  • вибір щодо недорогого домену.

Залишається лише придумати оптимальне ім’я, яке і буде основою для подальшого розвитку сайту та використання його як надійного інструменту для ведення продажів. Необхідно переконатися, що доменне ім’я вільне, після чого можна продовжити реєстрацію та отримати панель управління з можливістю встановити необхідні настройки.

Вам також буде цікаво: Як обрати портативну колонку.

CityHost — надійний помічник для реєстрації

Співпраця з представленим реєстратором максимально просте і вигідне:

  • миттєва реєстрація;
  • настройка переадресації HTTP;
  • повне приховування періанальних даних;
  • недоторканність приватного інформації;
  • автоматизація в управлінні доменом.

Якщо є домен його можна з легкістю перенести для управління в компанію CityHost, попередньо уточнюючи інформацію у фахівців зі служби технічної підтримки.

Особливості управління доменним ім’ям

Клієнти можуть з легкістю встановлювати SRV, NS, AAA-записи, активувати SSL сертифікати, отримувати додатково сертифікати про реєстрацію домену, користуватися технічною підтримкою і багато іншого.

Джерело: http://dkr.com.ua/news/24037/.

James_Writer

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *