Для чого потрібен VPS сервер?

Для чого потрібен VPS сервер?

VPS сервер є спеціальною послугою, яка надається хостингами, це спеціальний внутрішній сервер. Це непросто хостинг для зберігання ваших ресурсів, це місце з набагато більшим функціоналом. Це по-справжньому величезний сервер, як в компанії «СітіХост» на якому ви можете опубліковувати і зберігати будь-які файли, додатки, сайти, інтернет-магазини і багато іншого. Є й інші плюси використання свого, власного сервера.

Ось плюси зберігання ресурсів на ВПС сервері:

  • Ви можете собі дозволити будь-яке програмне забезпечення, на відміну від того ж хостингу, де ви будете користуватися лише обмеженим набором функцій. Ви зможете завантажити все що завгодно і налаштувати під свої індивідуальні потреби.
  • Ви незалежні від клієнтів, так як у вас з’являється можливість віртуалізації, ви контролюєте процесорний час, навантаження на свій диск.
  • Безпека на висоті. Можна сказати, що на відміну від хостингу, де ресурс, звичайно ж, ваш, але тим не менш над вами стоїть власник хостингу. А сервер VPS — тут ви є кимось на кшталт власника хостингу. Настільки це вище за рівнем функциональностей і можливостей.

Все звучить вкрай заманливо, але крім плюсів є і мінуси, зворотного поки що не було, у всього є свої мінуси. Так ось, один з мінусів це ціна. Набагато перевищує ціну за хостинг, правда, можна знайти сервер і за кілька низьку ціну. Головне вміти шукати. Також вам необхідно мати вкрай високим рівнем в області веб-адміністрування, правда, до цього ви і так повинні були бути готові.

Вам також буде цікаво: Як обрати портативну колонку.

Чи кожному необхідно своє внутрішнє місце для зберігання сайту? Ні звичайно. Якщо вам це не цікаво. У вас не вистачає знань, то ви цілком можете поки що скористатися хостингом. Але рано чи пізно ви все-таки прийдете до того, що чим вище рівень вашого ресурсу, тим більше потреби у власному виділеному внутрішньому сервері у вас виникає.

От і все. Тепер ви розумієте, що якщо у вас великий проект, то у вас просто немає вибору — вам доведеться скористатися власним внутрішнім сервером, в іншому випадку ви не зможете нормально вести свій інформаційний бізнес, оскільки жоден з віртуальних хостингів не потягне навантаження, та й захист тепер повинна бути на зовсім іншому рівні, чого не можуть забезпечити хостинг провайдери. Та й якщо ви дійсно бізнесмен, то покупка внутрішнього сервера постане перед вами дорогий, це лише грамотне інвестування в ваші проекти.

Джерело: www.web-project.biz/blog/domeny-i-hosting/dlya-chego-nuzhen-vps-server.html

James_Writer

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *